zegary

zegar bar mleczny brązowy

zegar bar mleczny brązowy
zegar bar mleczny brązowy

Gratka dla miłośników czasów PRL - zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza obiadowego z barów mlecznych. Logo oraz obwódka w kolorze w rodzaju khaki/ kawa z mlekiem (?). Zegar może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia w domu albo restauracji. W zestawie jest bateria oraz haczyk umożliwiający zawieszenie zegara na ścianie. Mechanizm jest płynący, czyli taki, kóry nie tyka (bezgłośny). Aktualnie dostępne wskazówki: czarne. Na tarczy zegara mogą występować drobne rysy lub obtarcia, co wynika z tego, że talerz był użytkowany przez lata i widać na nim upływ czasu. Średnica zegara: ok. 24 cm. Pakowany w estetyczne pudełko z kokardką.

Cena: 95,00 zł
szt.

zegar bar mleczny granatowy

zegar bar mleczny granatowy
zegar bar mleczny granatowy

Gratka dla miłośników czasów PRL - zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza obiadowego z barów mlecznych. Logo oraz obwódka w kolorze granatowym. Zegar może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia w domu albo restauracji. W zestawie jest bateria oraz haczyk umożliwiający zawieszenie zegara na ścianie. Mechanizm jest płynący, czyli taki, kóry nie tyka (bezgłośny). Aktualnie dostępne wskazówki: czarne. Na tarczy zegara mogą występować drobne rysy lub obtarcia, co wynika z tego, że talerz był użytkowany przez lata i widać na nim upływ czasu. Średnica zegara: ok. 24 cm. Pakowany w estetyczne pudełko z kokardką.

Cena: 95,00 zł
szt.

zegar bar mleczny turkusowy

zegar bar mleczny turkusowy
zegar bar mleczny turkusowy

Gratka dla miłośników czasów PRL - zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza obiadowego z barów mlecznych. Logo oraz obwódka w kolorze turkusowym/morskim. Zegar może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia w domu albo restauracji. W zestawie jest bateria oraz haczyk umożliwiający zawieszenie zegara na ścianie. Mechanizm jest płynący, czyli taki, kóry nie tyka (bezgłośny). Aktualnie dostępne wskazówki: czarne. Na tarczy zegara mogą występować drobne rysy lub obtarcia, co wynika z tego, że talerz był użytkowany przez lata i widać na nim upływ czasu. Średnica zegara: ok. 24 cm. Pakowany w estetyczne pudełko z kokardką.

Cena: 95,00 zł
szt.

zegar bar mleczny zielono-żółty

zegar bar mleczny zielono-żółty
zegar bar mleczny zielono-żółty

Gratka dla miłośników czasów PRL - zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza obiadowego z barów mlecznych. Logo zielono-żółte oraz obwódka w kolorze zielonym. Zegar może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia w domu albo restauracji. W zestawie jest bateria oraz haczyk umożliwiający zawieszenie zegara na ścianie. Mechanizm jest płynący, czyli taki, kóry nie tyka (bezgłośny). Aktualnie dostępne wskazówki: czarne. Na tarczy zegara mogą występować drobne rysy lub obtarcia, co wynika z tego, że talerz był użytkowany przez lata i widać na nim upływ czasu. Średnica zegara: ok. 24 cm. Pakowany w estetyczne pudełko z kokardką.

Cena: 95,00 zł
szt.

zegar PZG

zegar PZG
zegar PZG

Gratka dla miłośników Śląska i tradycji górniczej. Zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza Polskiego Związku Górniczego. Logo oraz obwódka w kolorze zielonym. Zegar może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia w domu albo restauracji. W zestawie jest bateria oraz haczyk umożliwiający zawieszenie zegara na ścianie. Mechanizm jest płynący, czyli taki, kóry nie tyka (bezgłośny). Aktualnie dostępne wskazówki: czarne. Na tarczy zegara mogą występować drobne rysy lub obtarcia, co wynika z tego, że talerz był użytkowany przez lata i widać na nim upływ czasu. Średnica zegara: ok. 24 cm. Pakowany w estetyczne pudełko z kokardką.

Cena: 95,00 zł
szt.

zegar Społem

zegar Społem
zegar Społem

Gratka dla miłośników czasów PRL - zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza obiadowego Społem. Logo w kolorze granatowym lub niebieskim. Zegar może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia w domu albo restauracji. W zestawie jest bateria oraz haczyk umożliwiający zawieszenie zegara na ścianie. Mechanizm jest płynący, czyli taki, kóry nie tyka (bezgłośny). Aktualnie dostępne wskazówki: czarne. Na tarczy zegara mogą występować drobne rysy lub obtarcia, co wynika z tego, że talerz był użytkowany przez lata i widać na nim upływ czasu. Średnica zegara: ok. 24 cm. Pakowany w estetyczne pudełko z kokardką.

Cena: 95,00 zł
szt.

zegar Śląsk

zegar Śląsk
zegar Śląsk

Gratka dla miłośników czasów PRL - zegar ścienny wykonany z oryginalnego talerza obiadowego Śląsk. Logo w kolorze szarym, obwódka szara i złota. Zegar może stanowić ciekawą ozdobę pomieszczenia w domu albo restauracji. W zestawie jest bateria oraz haczyk umożliwiający zawieszenie zegara na ścianie. Mechanizm jest płynący, czyli taki, kóry nie tyka (bezgłośny). Aktualnie dostępne wskazówki: czarne lub złote (proszę o info w wiadomości, które zamontować). Na tarczy zegara mogą występować drobne rysy lub obtarcia, co wynika z tego, że talerz był użytkowany przez lata i widać na nim upływ czasu. Średnica zegara: ok. 24 cm. Pakowany w estetyczne pudełko z kokardką.

Cena: 95,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl